Pár řádků o mně...

Narodil jsem se v roce 1976, ve znamení štíra. Vystudoval jsem kde co. Zahradnickou školu, ekonomiku a marketing, cizí jazyky, pedagogickou fakultu... Fotografii studuji ale mnohem déle, jelikož ta je mou školou života.

Začínal jsem na otcově sovětské značce Kiev - nedám na ni dopustit:). Když můj otec zpozoroval můj zájem o fotografii, koupil mi jako malému první automat. Netrvalo dlouho, aby pochopil, že to byl omyl...tak jsme jeli pro mou první zrcadlovku.

Říká se, že nejlepší je, když Vaše práce je i Vaším koníčkem. Bezpochyby. Nicméně, také se říká, že pod svícnem bývá největší tma - moje žena by řekla zcela právem: “Bezpochyby”.

Díky různorodosti mé práce (výuka cizích jazyků, překlady a tlumočení) mi ale stále zbývá prostor osvěžit si fotografickou mysl a nevnímat tuto práci jako pouhý byznys, ale spíše jako službu, která udělá někomu radost a zároveň pokryje náklady na techniku. Toho času věnuji nejvíce energie svatební fotografii. Svatební fotografové mají totiž jedinečnou možnost prožívat se spoustou neznámých lidí jeden z nejšťastnějších okamžiků jejich života. Není to nádhera?

Jak vyplývá z výše uvedeného, jsem ženatý a máme úžasného prcka, jemuž je zde též věnována jedna sekce v galerii, kterou bych měl ale určitě zauktualizovat...:)

Ještě něco byste rádi vědělli? Zeptejte se mě.

                                                                   ...Váš dvorní fotograf

 

 

 

 

[Home] [Fotograf] [Technika] [Styl] [Co vyfotím] [Galerie] [Svatby] [Vzkazy] [Odkazy] [Kontakt]

super zumba
v Chrasti u Chrudimi

jazykové služby

výborná tepelná čerpadla

vzduch-vzduch
vzduch-voda

Honeymoon
jinak?
To dáte!!!

www.fotografove.info

když hledáte fotografa...