Svatba je tak významná událost,
 že si zcela jistě zasluhuje svoji vlastní kategorii. Jako dnes již zkušený svatební fotograf nikdy nezapomínám na to, že jsem byl sám kdysi ženichem. Podle toho ke svatební fotografii i přistupuji.

 Pro náhled to tajů pokročilejších technik ve svatební fotografii nezapomeňte kliknout na odkaz kvalita fotografie. Určitě Vám to pomůže při hledání toho kvalitního svatebního fotografa.

Ukázkové svatební fotografie najdete v samotné galerii (fotografie z Chrudimi, Slatiňan, Nových Hradů, ale i z Brna, Hradce Králové, Pelhřimova, okolí Prahy, atd.). Jako svatební fotograf bych chtěl tyto řádky věnovat těm šťastně zamilovaným, kteří hledají toho ideálního a kvalitního fotografa pro své většinou ne příliš často opakující se zážitky. Galerie Vám napoví asi nejvíce, i přesto neuškodí pár řádků o mně a mém přístupu k fotografování svatby. Řekněme, že se snažím vždy dodržet 7 základních pravidel:

pravidlo 1 - zákazník určí
co, kde, kdy, jak, kolik - já udělám maximum, abych vyhověl, tzn., že neuznávám svatební foto balíčky typu stříbrný, zlatý a platinový. Vše a vždy na míru Vašim představám. Nazval bych to platinové služby za každých okolností.

pravidlo 2 - osobní přístup
je základem dobré nejen svatební fotografie - chci Vás nejprve poznat a chci, abyste měli možnost poznat Vy mne. Chci, aby se focení v průběhu svatebního dne pro Vás stalo zábavou a časem, který jste si ve Váš velký den opravdu užili. Sehranost a připravenost zvyšuje kvalitu nejen svatební fotografie - to znamená, že ve smluvní ceně je z mé strany vždy zahrnuto zkušební focení na místě svatby, včetně úpravy zkušebních fotografií a jejich předání na DVD. O důležitosti zkušebního focení se více dozvíte zde.

pravidlo 3 - focení svatebního dne od rána do rána
nesmí být finančně nedosažitelné. Svatba je událost, která má svůj děj, spád, vrchol, momentky, únavu, i neúnavné bujaření. Nervózní tchýně kouřící na balkóně a ta samá tchýně tancující ve 4 hodiny ráno na terase. Mít ucelený fotoseriál je nezastupitelné a nesrovnatelné vůči několika fotografiím z obřadu. Prioritou svatebího fotografa musí vždy být Vaše radost z těchto věčných vzpomínek.

pravidlo 4 - platba vždy až po
odevzdání díla. Spokojenost musí být na obou stranách, a to jak s kvalitou, tak s cenou.

pravidlo 5 - dodělávky v ceně.
Rádi byste ještě tamtu fotografii v černobílé, či snad v jiné barvě, variantě, velikosti...? Moje služby skončí, až když řeknete dost. Běžně tyto úpravy “post” zůstávají součástí původní ceny.

pravidlo 6 - zákazník se vrátí.
Po svatbě se někdy manželka “zakulatí”, přijdou děti, křtiny, narozeniny a co já vím. Mým cílem je, abyste měli důvod mi zase zavolat a neměli potřebu hledat jinde. Takže ze svatebního fotografa se rázem stane zapálený fotograf dětí:)  

pravidlo 7 - osobní schůzka vždy rozhodne.
Zavolejte, dáme si kávu, popovídáme...a uvidíte.



 

           ...váš SVATEBNÍ fotograf

 

 

[Home] [Fotograf] [Technika] [Styl] [Co vyfotím] [Galerie] [Svatby] [Vzkazy] [Odkazy] [Kontakt]

super zumba
v Chrasti u Chrudimi

jazykové služby

výborná tepelná čerpadla

vzduch-vzduch
vzduch-voda

Honeymoon
jinak?
To dáte!!!

www.fotografove.info

když hledáte fotografa...